BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 14424026
nr 1442 4026
Ljusstakar
Två par, mässing. Höjd: 11-15cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:10:40
12/1 11:54:47
Mässing